Pizza Hut: Ananas nám přinesl více než 1 milion zobrazení

/
12. leden 2024, 14:54
/
12. leden 2024, 14:54

Dáváte si pizzu s ananasem? Proč ne/ano? A vášnivá diskuze je na světě. Přesně na to jsme vsadili v kampani pro značku Pizza Hut.

Pizzu miluje téměř každý. S pizzou Hawai už to ale tak jednoduché není. Nevinné ovoce jako ananas dokáže rozdělit společnost na dva tábory. Tato myšlenka nám posloužila jako insight pro úspěšnou kampaň, která přinesla více než 1 400 000 zobrazení.

 

Zdroj: Refresher

Mladá generace ráda vyjadřuje své názory k různým tématům. Proto jsme nechali naše sledující diskutovat o tom, jestli patří k milovníkům tohoto exotického ovoce na pizze. A byla z toho jedna z nejvirálnějších kampaní na Refresheru.

 

Pro Pizza Hut jsme realizovali již několik kampaní a další se připravují. V této case study se zaměříme na komunikaci, která proběhla v prosinci roku 2022 a stala se u našich sledujících velmi populární.

 

Se spoluprací s Refresherem jsme opravdu spokojeni. Líbil se nám individuální přístup jak při přípravě a průběhu, tak i při vyhodnocení kampaně. Domluva byla rychlá, efektivní, vše v přesném timingu. Celkově kampaň zaznamenala velký ohlas u našich zákazníků, za což jsme velmi rádi.

Vyjádření firmy Pizza Hut ke kampani

 

Kampaň zahrnovala:

 

Do soutěže na Instagramu se zapojilo 1 400 profilů:

Zdroj: Refresher

 

Reels z YouTube ankety má na Instagramu více než 223 tisíc přehrání: 

 
 
 
Zobrazit příspěvek na Instagramu
 
 
 

Příspěvek sdílený REFRESHER Česko (@refreshercz)

 

Dlouhodobá spolupráce nám umožňuje tvořit lepší výstupy

S Pizza Hut spolupracujeme dlouhodobě. Výhodou dlouhodobých spoluprací je, že se s klientem vzájemně známe, víme, co funguje pro jeho značku a naše kanály, a tak dokážeme obsah zpracovávat ještě efektivněji. V neposlední řadě nás podobné spolupráce těší, protože i my milujeme pizzu a rádi si v práci zadiskutujeme.

 

Zdroj: Refresher

 

Děkujeme společnosti Pizza Hut za příjemnou spolupráci a těšíme se na další kampaně, které už se chystají.

 

Chcete zviditelnit svou firmu? Neváhejte nás kontaktovat. Připravíme zajímavý obsah na míru vaší značce a ukážeme vaše produkty či služby na komunikačních kanálech, kde nás sledují statisíce lidí.

V případě zájmu prosím pište na e-mail: [email protected]

 

 

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho s přáteli