REFRESHER představuje svůj Etický kodex a nabírá posily

/
26. listopad 2019, 16:41
/
26. listopad 2019, 16:41

Lifestylový portál pro mladou generaci REFRESHER má nový Etický kodex pro redakce v Česku i na Slovensku

REFRESHER se vydal cestou publikování vlastního, profesionálního a kvalitního obsahu. Se stoupající čteností roste ale i potřeba odpovědného přístupu k jeho publikování a nároky na kvalitu.

 

REFRESHER měsíčně navštíví přibližně 1 milion Čechů a Češek, jeho vliv zejména na mladou moderní generaci je proto obrovský. Nový Etický kodex bude nejen chránit redakci před zásahy zvenčí, ale stanovuje i přesná pravidla pro tvorbu kvalitního obsahu.

 

Etický kodex vychází z Etického kodexu novináře a Etického kódexu novinára. Prezentuje hodnoty, které vyznává komunita tvořící REFRESHER a zohledňuje zájmy čtenářů, diváků a nově i posluchačů REFRESHERu.

 

Etický kodex je součástí vývoje REFRESHERu

„Vytvoření našeho Etického kodexu je dalším přirozeným krokem ve vývoji REFRESHERu jako média. Náš web rostl a dospíval stejně jako jeho zaměstnanci a cílová skupina. Je nezpochybnitelným hlasem moderní generace a proto musí mít své etické principy jasně definované a ohraničené. Naše generace volá po odpovědnosti, například v oblasti životního prostředí. REFRESHER svým Etickým kodexem volá po odpovědnosti ve všech oblastech, chce začít od sebe a šířit informace ověřené, pravdivé a profesionálně zpracované. Etická pravidla zveřejňujeme, aby naši čtenáři věděli, s jakými hodnotami a přístupem pracují lidé v REFRESHERu,“ řekl CEO REFRESHERu Gábor Boros.

 

Nové posily

REFRESHER bude nadále publikovat informace, které jsou zábavné, či zajímavé, ale také informace důležité, podstatné, a ve veřejném zájmu.

 

REFRESHER nadále pokračuje v hledání zkušených, ale i začínajících talentovaných novinářů na trhu, kteří vidí kvalitativní posun REFRESHERu a chtějí pozitivně ovlivnit moderní generaci v Česku. Momentálně hledá šéfredaktorku či šéfredaktora.

 

Nastal čas na podcasty 

REFRESHER se nemění, roste, chová se zodpovědně a přidává další obsah. Na jeho stránkách se už několik měsíců objevují nejen témata, která pobaví, či zaujmou. REFRESHER přináší i informace, které jsou důležité, s cílem vzbudit zájem moderní generace o to, co se kolem nás děje a být nadále jejím nejsilnějším hlasem. I z toho důvodu jsme se rozhodli spustit podcasty.

 

Nový Etický kodex REFRESHER naleznete na www.refresher.cz/etickykodex.

Vyjádři svůj názor na článek
0
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Odpad Méně takových článků
Super! Více takových článků
Řekni nám, proč se ti článek nelíbí:
Děkujeme za tvůj názor!
Pomáhá nám i autorům při zkvalitňování obsahu na stránce.
Líbil se ti článek? Sdílej ho s přáteli